Mer från PRHome
Martha Taklampa, Natur/svart 38,5cm
1699 Kr
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Natur |
| Material: | Rattan |
| Bredd: | 38.5 cm |
| Djup: | 38.5 cm |
| Höjd: | 38.5 cm |
| Max Watt: | 40W |
| Antal sockel: | 1 |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Övrigt: | E27 Ring |





