Mer från Belid
BULLO Plafond, Flat Black/Clear Glas E27
1899 Kr
BULLO är en elegant och tidlös plafond med en egen karaktär som erbjuder en mångsidig belysnin.
Den ger en touch av sofistikation i rummen i ditt hem.
Oavsett om det är i hallen, köket eller t o m badrummet (som den är godkänd för med IP21) så passar den smidigt in i inredningen. En väldigt omtyckt modell som ger ett väldigt bra ljus.
Enkel installation med krokupphängning.
Plafonden är 32cm hög och 27cm i diameter. E27-sockel.
Lamppropp och ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart / Klar Glas |
| Material: | Metall / Glas |
| Diameter: | 27 cm |
| Djup: | 27 cm |
| Höjd: | 21.2 cm |
| Max Watt: | 60 W |
| Antal sockel: | 1 |
| IP: | 21 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Anpassad för: | Badrum , Inomhus |
| Övrig info: | Exkl lamppropp , Svensk tillverkad |
| Övrigt: | Anpassad för takkrok |
| Dimbar: | Ja, med rätt ljuskälla |




