Mer från Belid
ROYALE Badrum, vägg, Svart, L=60cm LED
3399 Kr
ROYALE - vägglampa som är designad för att ge ett behagligt och precist ljus.
Anpassad för att monteras på vägg över en spegel - godkänd för badrum, men är omtyckt även på andra ställen.
Flickerfritt, dimbart ljus med bakkansdimmer, stegbockat bländskydd och dekorskärm.
Stomme av galvaniserad pulverlackad plåt och aluminium.
OBS! Fast installation (skruvas fast i väggen och kablarna kopplas direkt in i lampan)
Ljuskälla ingår från tillverkaren.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart / Vit |
| Material: | Metall |
| Bredd: | 8 cm |
| Djup: | 8 cm |
| Höjd: | 6,5 cm |
| Längd: | 60 cm |
| Max Watt: | 8 W |
| IP: | IP44 |
| Typ av ljuskälla: | Integrerad LED |
| Kelvin: | 3000 K |
| Lumen: | 500 |
| Anpassad för: | Badrum |
| Övrig info: | Fast installation , Svensk tillverkad |
| Övrigt: | Godkänd för badrum |
| Dimbar: | Ja |








