Mer från PRHome
Tilda LED, smoky, E27 3,5W 210lm 2700K
349 Kr
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Material: | Glas |
| Diameter: | 12,5 cm |
| Djup: | 12,5 cm |
| Höjd: | 13,5 cm |
| Max Watt: | 3,5 |
| Antal sockel: | 1 |
| Sockel: | E27 |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 210 |
| Livslängd: | 15.000 timmar |
| Övrig info: | Integrerad led-ljuskälla i glaset med E27 sockel |
| Övrigt: | Rökfärgat glas |




