Mer från PRHome
Tilda LED, white, E27 3,5W 210lm 2700K
349 Kr
Perfekt att användas ihop med en väggarmatur eller varför inte ihop med ett sladdställ som en liten taklampa eller fönsterlampa.
Dimbar. 2700K
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Material: | Glas |
| Diameter: | 12,5 cm |
| Djup: | 12,5 cm |
| Höjd: | 13,5 cm |
| Max Watt: | 3,5 |
| Antal sockel: | 1 |
| Sockel: | E27 |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 210 |
| Livslängd: | 15.000 timmar |
| Övrig info: | Integrerad led-ljuskälla i glaset med E27 sockel |
| Övrigt: | Vit/Randigt glas |




