Mer från PRHome
OVAL Lampskärm, Frank Mossa, 20cm
329 Kr
Lampskärmens form är snygg vilket gör att du kan framhäva lampfoten den sitter på och skapa olika intryck i din inredning.
Passar perfekt på de ställen man har lite mindre djup i t ex fönstret.
Lampskärmen är försedd med ett klofäste, vilket man fäster på glödlampan.
OBS! Mönstret varierar då tyget är stormönstrat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Grön / Brun / Mönstrad |
| Material: | Textil |
| Bredd: | 20 / 13 cm |
| Djup: | 14 / 9 cm |
| Fattning på skärm: | Klofäste |
| Höjd: | 14 cm |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Anpassad för: | Inomhus |




