Mer från PRHome
FRIDA Bordlampa Blå (ljuslåga) - 11x22cm
799 Kr
Inspirerad av retrostilen som påminner om en gammal oljelampa.
Denna modell har ett mjukt och behagligt fladdrande varmt ljussken.
Lampan har ett inbyggt uppladdningsbart litiumjonbatteri som laddas via USB-C och en 1m lång laddkabel ingår.
Med ett ljusflöde på runt 20 lumen och ett extra varmt sken, skapar den en mysig stämning.
Laddningstid ca 4 timmar. En full laddning ger upp till 8 timmars användgning.
Ljuskällan är ej utbytbar. IP 20.
Höjd 22cm, diameter 11cm
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Blå |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 11 cm |
| Djup: | 11 cm |
| Höjd: | 22 cm |
| Max Watt: | 0,6 |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Ja, integrerad |
| Kelvin: | 2000K K |
| Lumen: | 20 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Laddas via USB-C |
| Övrigt: | 5V USB |
| Dimbar: | Nej |








