Mer från PRHome
Anton vägglampa, Svart 18cm, dimbar
1299 Kr
Helt i svart pulverlackerad metall.
En funktionell inredningsdetalj både vid sängen eller som läslampa vid soffan.
Nu i uppgraderat uförande med inbyggd dimmer som gör det enkelt att justera ljuset till önskat behov.
E27 lamphållare och en kabellängd 2m.
Ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 18 cm |
| Djup: | 27 cm |
| Höjd: | 24 cm |
| Max Watt: | 25 W |
| Antal sockel: | 1 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 2 m |
| Övrig info: | Dimmer på lampan |
| Dimbar: | Ja |







