Mer från PRHome
Daphne Ljusslinga, Black 7,2m
1099 Kr
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart |
| Material: | Metall |
| Bredd: | 16 cm |
| Höjd: | 16 cm |
| Längd: | 790 cm |
| Antal sockel: | 6 |
| IP: | 44 |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 60 |
| Färg: | Svart |
| Material: | Metall |
| Bredd: | 16 cm |
| Höjd: | 16 cm |
| Längd: | 790 cm |
| Antal sockel: | 6 |
| IP: | 44 |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 60 |