Mer från PRHome
Notice Takupphänge, 3,5m Råmässing 9cm
449 Kr
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Råmässing |
| Bredd: | 5 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Djup: | 5 cm |
| Höjd: | 9 cm |
| Max Watt: | 40W |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Sladd: | 3.5 m |
| Färg: | Råmässing |
| Bredd: | 5 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Djup: | 5 cm |
| Höjd: | 9 cm |
| Max Watt: | 40W |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Sladd: | 3.5 m |