Mer från PRHome
Sani takskärm, Vit 44,5cm
449 Kr
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Vit |
| Material: | papper |
| Bredd: | 44,5 cm |
| Diameter: | 44,5 cm |
| Djup: | 44,5 cm |
| Höjd: | 42,5 cm |
| Antal sockel: | 1 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Färg: | Vit |
| Material: | papper |
| Bredd: | 44,5 cm |
| Diameter: | 44,5 cm |
| Djup: | 44,5 cm |
| Höjd: | 42,5 cm |
| Antal sockel: | 1 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |