Mer från Aneta Lighting
VERBIER Takkrona 3-lågig - Svart
1999 Kr
Takkronan skapar ett behagligt och fint ljus som passar perfekt för att lysa upp bordet under härliga middagar i köket eller någon annanstans.
Svartlackerad metall med lätt ruggad finish och skärmar i vit textil.
3 x E14 sockel.
Ljuskällor samt lamppropp ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart / Vit |
| Material: | Metall / Textil |
| Diameter: | 41 cm |
| Djup: | 41 cm |
| Fattning på skärm: | E14 Ringfäste |
| Höjd: | 44 cm |
| Max Watt: | 3 x 20 W |
| Antal sockel: | 3 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | 3 x E14 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Exkl lamppropp |
| Övrigt: | Anpassad för takkrok |
| Dimbar: | Ja, med rätt ljuskälla |







