Mer från Aneta Lighting
MANET Taklampa - Krom/Vit - Diameter 37cm
1999 Kr
En taklampa som passar dig som önskar en funktionell belysning i en originell och ren design.
Den mjuka välvda skärmen i vitt glas ger ett harmoniskt intryck och ett jämnt, milt ljus.
Taklampan passar utmärkt som allmänbelysning i de flesta hem och rum.
Ljuskällor och lamppropp ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Krom / Vitt glas |
| Material: | Glas / Metall |
| Diameter: | 37 cm |
| Djup: | 37 cm |
| Höjd: | 19 cm |
| Max Watt: | 2 x 7 W |
| Antal sockel: | 2 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | 2 x E27 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Exkl lamppropp |
| Övrigt: | Anpassad för takkrok |
| Dimbar: | Ja, med rätt ljuskälla |







