Mer från PRHome
Line 3 ceiling light, Rectang, white 80cm
699 Kr
Sladdarna är av textil, 1,5 meter långa och kan justeras till önskad längd.
Denna taklampa är gjord för att kombineras med ett flertal toppringsskärmar.
Den smarta lamphållaren med snygg skärmring gör det även möjligt att mixa och matcha med enbart ljuskällor.
Takkontakt köps separat
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Vit |
| Material: | Metall |
| Bredd: | 10 cm |
| Djup: | 80 cm |
| Höjd: | 5 cm |
| Max Watt: | 3x60W |
| Antal sockel: | 3 st |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 1,5m textilkabel |




