Mer från BY Rydens
BOYLE Taklampa 4- lågig Rökgrå/Svart
3295 Kr
Med en längd på 117cm och diameter på 18cm på glaset, passar den perfekt över ett stort matbord eller bardisk.
Taklampan har rökgrå glas samt matt svart metall.
Den är både höj- och sänkbar, vilket gör den anpassningsbar efter dina behov.
Med en max effekt på 4x8W LED och E27 socker erbjuder Boyle taklampa både effektivitet och estetik.
Förvandla ditt hem med denna iögonfallande taklampa och upplev en kombination av funktion och stil på ett enastående sätt.
Ljuskällor och lamppropp ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart / Rökgrå |
| Material: | Metall / Glas |
| Bredd: | 117 cm |
| Djup: | 18 cm |
| Höjd: | 32 cm |
| Max Watt: | 4 x 8 W |
| Antal sockel: | 4 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | 4 x E27 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 1,4 m |
| Övrig info: | Exkl lamppropp |
| Övrigt: | Anpassad för takkrok |
| Dimbar: | Ja, med rätt ljuskälla |









