Mer från Aneta Lighting
ROLLER Plafond - Guld
2499 Kr
Plafonden för tankarna till en vindlande berg- och dalbana.
En modern och snygg lampa som också erbjuder en god och anpassningsbar allmänbelysning.
Plafonden har integrerad LED-ljuskälla med en 3-stegsdimmer som ger en bra spridning av varmvitt ljus.
3-steg tekniken är i plafonden och den märker/känner av när du tänder och släcker plafonden med en vanlig brytare på väggen till önskat ljusläge - låg, mellan eller max.
Lamppropp ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Guld |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 50 cm |
| Djup: | 50 cm |
| Höjd: | 17 cm |
| Max Watt: | 36 W |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Ja, integrerad |
| Typ av ljuskälla: | Integrerad LED |
| Kelvin: | 3000K K |
| Lumen: | 1500lm |
| Livslängd: | 50 000 timmar |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Exkl lamppropp |
| Övrigt: | 3-stegs dimmer , Anpassad för takkrok |
| Dimbar: | 3-stegs dimmer |







