Mer från Belid
BIZZO Plafond, Brass/Opal glas E27
1599 Kr
BIZZO är en elegant plafond med en egen karaktär som erbjuder en mångsidig belysning med tidlös design.
Oavsett om det är i hallen, köket eller t o m badrummet (som den är godkänd för med IP21) så passar den smidigt in i inredningen. En väldigt omtyckt modell som ger ett väldigt bra ljus.
Enkel installation med krokupphängning.
Plafonden är 19,3cm hög och 16,5cm i diameter.
Lamppropp och ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Mässing / Vitt glas |
| Material: | Metall / Glas |
| Diameter: | 16.5 cm |
| Djup: | 16,5 cm |
| Höjd: | 19.3 cm |
| Max Watt: | 60W |
| Antal sockel: | 1 st |
| IP: | 21 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Anpassad för: | Inomhus , Takkrok |
| Övrigt: | Exkl lamppropp , Svensk tillverkad |
| Dimbar: | Ja, med rätt ljuskälla |





