Mer från PRHome
Tilda fönsterlampa, E27, svart/smoky
499 Kr
Inbyggd LED ljuskälla i glaset med E27 sockel.
4 m svart textilkabel och stickpropp.
Diameter 12.5cm, höjd 18.5cm
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 12,5 cm |
| Djup: | 12,5 cm |
| Fattning på skärm: | E27 |
| Höjd: | 18,5 cm |
| Antal sockel: | 1 |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Ja |
| Sockel: | E27 |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 210 |
| Livslängd: | 15.000 timmar |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 4,0 |
| Övrig info: | Komplett upphänge med led-ljuskälla |









