Mer från PRHome
ESTER Fönsterlampa Blå - 24cm
399 Kr
Modern klassisk modell i metall som har en emaljfinish som efterliknar marmor.
Denna fönsterlampa har en unik finish gjord för hand, ingen blir riktigt den andra lik i sitt mönster.
Blå finish.
Diameter nedtill 24cm, höjd 12cm. 3,5m linnefärgad textilsladd med upphängningsbygel och väggkontakt.
E27 sockel - max 25W
Ljuskälla ingår ej / köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Blå |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 24 cm |
| Djup: | 24 cm |
| Höjd: | 12 cm |
| Max Watt: | 25 W |
| Antal sockel: | 1 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 3,5 m Textilkabel |
| Övrig info: | Strömbrytare på sladden |
| Dimbar: | Använd 3-stegs ljuskälla för att reglera styrkan - köps separat |








