Mer från Belid
TYSON Spotligt Global 1-fas, Black Structure, GU10
999 Kr
Tyson är speciellt designad för att passa Global skensystem (1-fas).
Med skensystem har du möjlighet att anpassa din belysning efter behov och kan enkelt förflytta spotlighten längs med skenan.
Genom några enkla steg från du ett färdigt belysningssystem där du "bygger ihop" din egen belysning med skena, anslutning, ändavslut (köps separat).
Armaturen har en höjd på 14.3cm och skärmens diameter är 5,5cm. GU10 sockel max 10W Led.
Ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 5,5 cm |
| Djup: | 5,5 cm |
| Höjd: | 14,3 cm |
| Längd: | 10,5 cm |
| Max Watt: | 10 W |
| Antal sockel: | 1 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | GU10 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Anpassad till Global 1-fas skensystem |
| Dimbar: | Ja, med rätt ljuskälla |





