Mer från PRHome
Spot LED, GU10 MR16, Dim 2 Warm 38° 350lm
169 Kr
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färgåtergivningsindex (CRI): | RA90 |
| Färg: | Transparant |
| Bredd: | 5 cm |
| Djup: | 5 cm |
| Höjd: | 5,4 cm |
| Max Watt: | 5,5W |
| Sockel: | GU10 |
| Strömförbrukning: | 5.5W |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 350 |
| Livslängd: | 25000 timmar |
| Volt: | 230V |
| Dimbar: | Ja |




