Mer från PRHome
OMERA Vilja Blå, Oval Lampskärm 20cm
299 Kr
Ett utmärkt val för den som söker en elegant och tidlös detalj till sin belysning.
Den avsmalnande formen ger en sofistikerad look och den ovala formen gör att den passar perfekt i smalare utrymmen som t ex i fönstret som inte är så djupt, men ändå få ett fyllnad av bredd på din lampfot.
Lampskärmen är försedd med ett klofäste, vilket gör att du sätter fast skärmen direkt på ljuskällan.
Ljuskälla ingår ej, köps separat
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Blå |
| Material: | Textil |
| Bredd: | 20 / 16 cm |
| Djup: | 13 / 10 cm |
| Fattning på skärm: | Klofäste |
| Höjd: | 14 cm |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Anpassad för: | Inomhus |




