Mer från PRHome
EMPIRE Lin Lampskärm Natur, 25cm
399 Kr
Lampskärmens tyg i linne ger en struktur som ger liv och lyster.
En klassisk och stilren form som du enkelt monterar direkt på ljuskällan (glödlampan).
Skärmen har en ljus insida, med kantband i samma tyg som skärmen.
Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX.
Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Klotformad ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Beige/Natur |
| Material: | Textil |
| Diameter: | 25 / 12 cm |
| Djup: | 25 / 12 cm |
| Fattning på skärm: | Klofäste |
| Höjd: | 14 cm |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Anpassad för: | Inomhus |





