Mer från PRHome
CIA Vilja Grå, Toppringsskärm 20cm
449 Kr
Ett utmärkt val för den som söker en elegant och tidlös detalj till sin belysning.
Den avsmalnande formen ger en sofistikerad look.
Modellen har ett toppringsfäste som fästes ovanifrån, detta gör att den passar till t ex golvlampor med böjd arm eller om du vill ha den som en hängande skärm i t ex mörkt hörn i hallen eller vardagsrummet.
Skärmen är anpassad för E27 lamphållare med skärmringar som gör att skärmen sitter stadigt.
Ljuskälla och skärmringar ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Grå |
| Material: | Textil |
| Diameter: | 20 / 13 cm |
| Djup: | 20/13 cm |
| Fattning på skärm: | E27 Toppring |
| Höjd: | 19 cm |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Toppringsfattning |





