Mer från PRHome
Uno bordslampa, Grå 37cm
599 Kr
Bordlampan är gjord i keramik med en matt, enfärgad lampstomme.
Medföljande lampskärm i polyester och har storlek 16x16x16cm och har ton-i-ton färg med lampfoten, vilket skapar ett harmoniskt och enhetligt intryck.
Bordlampan är väldigt lättplacerad t ex på en fönsterbräda, nattduksbord, ovanpå en byrå, arbetsplats - perfekt på mindre ytor.
Totalhöjd 37cm, diameter 16cm. Lampfotens diameter är 10cm och 25cm hög.
E14 lamphållare, 1.7m sladd med strömbrytare och stickkontakt.
Ljuskälla ingår ej / köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Grå |
| Material: | Keramik |
| Diameter: | 16 cm |
| Djup: | 16 cm |
| Höjd: | 37 cm |
| Max Watt: | 15 W |
| Antal sockel: | 1 |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E14 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Övrig info: | Inkl skärm |
| Dimbar: | Använd 3-stegs ljuskälla för att reglera styrkan - köps separat |








