Mer från Belid
PICASSO Bordlampa, Light Honey, Höjd 35cm
3499 Kr
PICASSO - den eleganta bordlampan med en klassisk design.
Med sin stilrena och tidlösa design är bordlampan ett tidlöst tillskott till ditt hem, perfekt för att skapa en avslappnad atmosfär i ett fönster eller på en bänk/byrå.
Metallskärmarna ger ett bländfritt ljus som fyller rummet med en behaglig och stämningsfull atmosfär.
Bordlampan har en höjd på 34,8cm och en diameter på 18cm. G4 sockel.
Levereras med 2m textilkabel och strömbrytare på sladden.
Ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Light Honey / Mjukt ljusgul |
| Material: | Metall |
| Diameter: | 18 cm |
| Djup: | 18 cm |
| Höjd: | 34,8 cm |
| Max Watt: | 5 W Led |
| Antal sockel: | 1 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | G4 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 2 m |
| Övrig info: | Svensk tillverkad |






