Mer från PRHome
JULIE Bordlampa, Mässing inkl skärm
849 Kr
Passar in i de flesta miljöer och ger en stilren och modern känsla.
Oval lampskärm med en klassisk form.
Svart plastkabel med brytare, totallängd 180cm.
Totalhöjd 52cm. E27 sockel, max 25W
Skärmen är försedd med ett klofäste, vilket man fäster på glödlampan.
Ljuskälla ingår ej, köps separat.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Mässing / Vit |
| Material: | Metall / Textil |
| Bredd: | 25 cm |
| Djup: | 17 cm |
| Fattning på skärm: | Klofäste |
| Höjd: | 52 cm |
| Max Watt: | 25 W |
| Antal sockel: | 1 st |
| IP: | 20 |
| Ljuskällor Ingår: | Nej |
| Sockel: | E27 |
| Anpassad för: | Inomhus |
| Sladd: | 1,8 m |
| Övrig info: | Inkl skärm |
| Övrigt: | Strömbrytare på sladden |
| Dimbar: | Använd 3-stegs ljuskälla för att reglera styrkan - köps separat |






