Mer från Belid
ROYALE Badrum, Vägg, Svart, L=80cm Led
3799 Kr
ROYALE - vägglampa som är designad för att ge ett behagligt och precist ljus.
Anpassad för att monteras på vägg över en spegel - godkänd för badrum, men är omtyckt även på andra ställen.
Flickerfritt, dimbart ljus med bakkansdimmer, stegbockat bländskydd och dekorskärm.
Stomme av galvaniserad pulverlackad plåt och aluminium.
OBS! Fast installation (skruvas fast i väggen och kablarna kopplas direkt in i lampan)
Ljuskälla ingår från tillverkaren.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Svart / Vit |
| Material: | Metall |
| Bredd: | 8 cm |
| Höjd: | 6,5 cm |
| Längd: | 80 cm |
| Max Watt: | 10 W |
| IP: | IP44 |
| Ljuskällor Ingår: | Ja, integrerad |
| Kelvin: | 3000 K |
| Lumen: | 770 |
| Anpassad för: | Badrum |
| Övrig info: | Fast installation , Svensk tillverkad |
| Dimbar: | Ja |








