Mer från PRHome
Donna Ljusslinga, Petrol 7,2m
899 Kr
Ljusslingan har 6st skärmar med fasta LED lampor.
Anpassad för utomhusbruk med klassificering IP44, men kan även hänga inomhus.
Total längd 7,2 meter. 3 meter till 1:a lampan och sedan 0,7m mellan varje lampa.
Ljuskällorna är inte utbytbara.
Läs mer
Läs mindre
Mer info
| Färg: | Petrol |
| Material: | Metall |
| Bredd: | 16 cm |
| Höjd: | 16 cm |
| Längd: | 720 cm |
| Max Watt: | 3,0 |
| Antal sockel: | 6 |
| IP: | 44 |
| Ljuskällor Ingår: | Ja - ej utbytbar |
| Typ av ljuskälla: | Integrerad LED |
| Kelvin: | 2700 K |
| Lumen: | 190 |
| Livslängd: | 20.000 timmar |
| Anpassad för: | Utomhus |





